ویستا بست

LOGO

 

 

واحد-سوال-300x300

چرا پنجره دوجداره فاراد؟
امروزه با توجه به بالا رفتن هزینه های گرمایش و سرمایش و همچنین آلاینده های صوتی و آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت ،نیاز به استفاده از پنجره های دو جداره و پنجره های upvc روز به روز بیشتر می شود.
با توجه به این نیاز شرکت های بسیاری مشغول ارائه خدمات پنجره های دوجداره و پنجره های upvc می باشند. اما چرا فاراد پنجره  و چرا پنجره دوجداره فاراد.

در شرکت فاراد پنجره جهت انجام یک پروژه مراحل ذیل به ترتیب اجرا می گردد.
۱-بازدید از پروژه قبل از نصب فریم های آهنی و ارائه مشاوره در جهت انتخاب نوع فریم آهنی با توجه به ابعاد و طرح پنجره.
۲-انتخاب نوع پروفیل یو پی وی سی با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه،ابعاد و طرح درخواستی و طراحی پنجره ها و اصول فنی تولید پنجرهupvc .
۳-انتخاب نوع یراق و برند مناسب جهت یراق بازشوها ، انتخاب یراق بر اساس ابعاد بازشو وزن لنگه و وزن شیشه مورد استفاده و از همه مهمتر کارایی بازشو و میزان رطوبت در محل نصب پنجره UPVC،محاسبه و صورت می پذیرد.
۴-انتخاب شیشه دوجداره مناسب با توجه به میزان اتلاف انرژی در منطقه، سردی و گرمی و یا آلودگی های صوتی و آلودگی هوا و جهت تابش نور خورشید و همخوان بودن با نقشه معماری ،صورت می پذیرد.به عنوان مثال شیشه به کار رفته در یک منطق سردسیری بسیار متفاوت از شیشه بکار رفته در یک منطقه گرمسیری می باشد.
۵- یکی از مهمترین عواملی که در نصب استاندارد یک پنجره UPVC تاثیر بسیار مهمی دارد اندازه گیری و یا ابعاد برداری دقیق محل نصب پنجره جهت محاسبات بادخور و میزان فوم تزریقی می باشد. این مرحله با دقت و وسواس بسیاری توسط مهندسین شرکت صورت می پذیرد.
۶-پس از انتخاب نوع پروفیلupvc و یراق و شیشه دوجداره مناسب جهت پنجره دوجداره مورد نیاز، نوبت به تولید استاندارد پنجره upvc می رسد که این کار با توجه به ماشین آلات پیشرفته و رعایت کردن استانداردهای تولید پنجرهupvc در شرکت فاراد پنجره اتفاق می افتد. پنجره upvc کاملا استانداردکه تمامی انتظارات را از یک پنجره UPVC کاملا عایق برآورده می کند.
۷-پس از آماد شدن پنجره upvc مورد نظر، نوبت به مهمترین قسمت یعنی نصب پنجره دوجداره یا پنجرهupvc می باشد. در شرکت فاراد پنجره نصب پنجره توسط متخصصین آموزش دیده بر اساس استانداردای نصب، صورت می پذیرد.
نصب و انداز گیری دقیق از مهمترین بخش ها در عایق بودن پنجره upvc می باشد که این کار به صورت دقیق در شرکت فاراد پنجره اتفاق     می افتد.
۸-مرحله بعدی و آخرین مرحله ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان عزیز می باشد.
رعایت کردن موارد ذکر شده در شرکت فاراد پنجره بعنوان یکی از نمایندگان موفق ویستابست  باعث گردیده تا این افتخار را داشته باشیم که با انجام پروژه های بسیار نوسازی و تعویض پنجره سرمایه ارزشمندی از مشتریان را داشته باشیم. سرمایه ای که برای بدست آوردن آن زحمات بسیاری کشیده شده است و تمام تلاش شرکت در جهت افزایش و نگهداری این سرمایه ارزشمند می باشد.
کیفیت، قیمت مناسب، تحویل به موقع
فاراد پنجره