پنجره دوجداره ویستابست 899

 

قیمت پنجره دوجداره ویستابست:

با توجه به تعداد بسیار تولید کننده پنجره دوجداره ویستابست از اینرو قیمت پنجره دوجداره ویستابست در بین تولید کنندگان  و نمایندگان ویستابست متفاوت می باشد.

در این نوشته سعی شده است تا به بررسی دلیل اختلاف قیمت پنجره دوجداره ویستابست در بین تولید کنندگان و نمایندگان ، پرداخته شود.

اجزا تشکلیل دهنده یک پنجره دوجداره ویستابست:

۱- پروفیل ویستابست

۲- نوع و ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل ویستابست

۳- لاستیک های آب بندی

۴- یراق الات

۵- شیشه  دوجداره  

 

همانطور که در بالا اشاره شد یک پنجره دوجداره ویستابست از اجزا مختلفی تشکیل شده است که شرکت ویستابست فقط نقش تامین کننده پروفیل ویستابست را  دارد و علاوه بر قیمت پروفیل ویستابست قیمت اقلام دیگر نیز بر روی قیمت پنجره دوجداره ویستابست تاثیر گذار می باشد.

  • اگر در بین پیش فاکتور های دریافتی دیده شد که هر متر طول پروفیل ویستابست متغیر است حتما نوع و ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل و لاستیک آب بندی در بین آنها متفاوت است. طبق دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل که جهت استحکام یخشیدن به پروفیل UPVC و محل نصب پیج یراق آلات نیز می باشد، نباید کمتر از ۱/۲۵ میلی متر باشد و لاستیک ها همه از نوع EPDM باشد و نه PVC. یک تولید کننده ممکن است از گالوانیزه ۱ در داخل پروفیل ها استفاده کند و لاستیک اب بندی غیر EPDM ، که همین امر باعث کاهش هر متر طول تا میزان ۲۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰ تومان می گردد و پنجره دوجداره تولیدی از استاندارد کافی برخوردار نمی باشد. حتی در بعضی از مواقع از گالوانیزه های نا مرغوب با درصد آهن زیاد جهت پایین آوردن قیمت استفاده می شود که با عث زنگ زدگی در داخل پروفیل UPVC می گردد.

 

  • نوع یراق و اندازه آن در قیمت پنجره دوجداره ویستابست بسیار مهم است. سعی شود از یراق آلات ROTO آلمان و WORNE ترکیه استفاده شود. سایز یراق الات بسیار مهم است بعنوان مثال جهت یراق تک حالته یک پنجره ۲ متری و یک پنجره ۱/۵ متری از ارتفاع و قیمت یکسانی برخوردار نمی باشد و اگر یراق با ارتفاع ۱/۵ متری جهت پنجره با ارتفاع ۲متری استفاده شود پنجره دوجداره تولید شده هرگز عایق نمی باشد.

 

  • شیشه دوجداره چهت پنجره دوجداره ویستابست حتما باید بصورت استاندارد تولید شده باشد. اگر اختلاف قیمت در پیش فاکتورتان در مورد شیشه دوجداره دیدید بدانید که قیمت پایین مربوط به شیشه دوجداره غیر استانداد می باشد. پیشنهاد می گردد تا مقاله مربوط به شیشه دوجداره استاندارد مطالعه شود. با توجه به اینکه پروفیل شما ویسنا بست می باشد و یراق شما از نوع ROTO آلمان، پیشنهاد می گردد جهت پنجره خود حتما حتما از شیشه دوجداره عایق و استاندارد استفاده کنید زیرا ۷۰ درصد مساحت پنجره شما را شیشه دوجداره تشکیل داده است.

 

  • به عوامل یاد شده در بالا باید کیفیت تولید و نصب تولید کننده را نیز اضافه کرد. یک پنجره ساز نصب را فقط با پیچ سرمته انجام می دهد و خبری از فوم و چسب سیلیکون نیست ولی تولید کننده دیگز در نصب خود از پیچ بولدکس و چسب سیلیکون  و فوم پلی ارتان استفاده می نماید. یک شرکت عهده دار حمل و تخلیه و بالا بردن پنجره ها می شود و شرکت دیگری آن را برعهده خریدار می اندازد که در اینصورت امکان آسیب پنجره بسیار بالا می شود. کیفیت تولید نیز از عوامل بسیار مهم می باشد در یک کارخانه ای تولید توسط استاد کاران حرفه ای و با تجربه با ماشین آلات پیشرفته صورت می گیرد که این تولید از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به یک کارگاه زیر پله با حداقل امکانات ، برخوردار است.
  • یکی از مزیت های شرکت ویستابست نظارت بر روی نمایندگان تولید  پنجره دوجداره ویستابست می باشد. به صورتی که یک پنجره ساز باید از یک سری استاندارد هایی در کارخانه خود برخوردار باشد تا بتواند از ویستابست خرید کند و تولید نیز باید مطابق با دفترجه ملزومات فنی شرکت ویستا بست صورت پذیرد. بهترین روش و ایمن ترین روش برای داشتن یک پنجره  دوجداره ویستابست با قیمت مناسب  و مطمئن ، خرید از نمایندگان ویستابست با کد نمایندگی می باشد.

با توجه به موارد یاد شده در بالا می توان این نتیجه را گرفت که جهت بدست آوردن قیمت پنجره دوجداره ویستابست باید ۱- قیمت پروفیل ۲-قیمت یراق ۳- قیمت شیشه و قیمت نصب را داشته  باشیم که بدین صورت قیمت تمام شده پنجره دوجداره ویستابست بدست خواهد آمد. پیشنهاد می شود جهت خرید پنجره دوچداره ویستابست حتما از چندین نمایندگی ویستابست استعلام قیمت دریافت کنید و حتما خرید را از نمایندگی های معتبر ویستابست انچام دهید.

  • شرکت فاراد پنجره تولید کننده پنجره دوجداره با کد نمایندگی ۲۸۹ ویستابست این آمادگی را دارد تا شما مصرف کنندگان محترم را جهت خرید یک پنجره دوجداره کاملا عایق راهنمایی نماید. جهت کسب اطالعات بیشتر می توانید با واحد فروش ۲۲۸۹۵۳۳۴ فاراد پنجره تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.