نام پروژه: پنجره ترمال بریک لیفت 

پنجره ترمال بریک لیفت 4

 

 

یکی دیگر از محصولات پنجره آلومینیومی فاراد پنجره پنجره ترمال بریک لیفت LIFT & SLIDE می باشد. پنجره ترمال بریک لیفت مناسب ساختمان های ویلایی با معماری خاص می باشد که خواستار بهره بردن از حداکثر دید یا VIEW هستند. پنجره ترمال بریک لیفت مناسب دهنه با عرض ۶متر در ۳ متر می باشد که می تواند بصورت دو لنگه و یا سه لنگه طراحی شود. حداکثر تحمل وزن در این یراق ۲۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم می باشد و عرض و ارتفاع هر بازشو تا ۳ متر می تواند باشد.

عملکرد یراق در پنجره ترمال بریک لیفت بدینصورت است که در ابتدا دستگیره ها به سمت بالا می باشد و با فشار آنها و حرکت دستگیره ها به سمت پایین لنگه بازشو به طرف بالا حرکت می کند و غلطک ها در ریل قرار می گیرند و بصورت بسیار بسیار روان به سمت چپ یا راست قابل حرکت می باشند.

فرق پنجره ترمال بریک لیفت با پنجره ترمال بریک فولکس واگنی در این است که اولا پنجره فولکس واگنی جهت ابعاد بسیار بزرگ محدودیت ساحت دارد و تا عرض ۱/۶۰ متر جهت بازشو و ارتفاع ۲/۴۰ قابلیت تولید دارد. قرق دوم در این است که پنجره فولکس واگنی در هنگام باز شدن حدود ۱۵ سانتی متر فضای داخل را اشغال می کند و سپس بر روی ریل مخصوص قرار می گیرد درصورتیکه پنجره ترمال بریک لیفت بدون اشغال فضایی در داخل به سهولت در ریل مخصوص خود حرکت می کند.

 

 

 

مقطع پروفیل آلومینیوم مورد استفاده در فاراد پنجره سری SSI128-SARAY می باشد. در ذیل مشخصات فنی این مقطع جهت تولید پنجره ترمال بریک لیفت آورده شده است:

Technical Specification

Frame : 128mm – ۲۰۱mm

Sash : 55mm

Thermal Brake Size : 18mm – ۲۰mm

Applicable Glass Thickness : 40mm – ۳۲mm