پنجره ترمال بریک آکاردئونی: 

پنجره ترمال بریک آکاردئونی 4

پنجره ترمال بریک آکاردئونی یکی دیگر از محصولات فاراد پنجره می باشد که با همان مقطع EW55-SARAY تولید می گردد. تفاوت این پنجره دوجداره ترمال بریک با دیگر انوع آن در این است که با باز کردن لنگه ، لنگه ها بصورت آکاردئونی بر روی هم می خوابند و فضایی به عرض کامل فریم به شما می دهد. کاربرد این پنجره بیشتر جهت جدا سازی فضاهایی می باشد که در تایم هایی احتیاج به یکسان کردن فضا نیاز می شود به عنوان مثال شما فضای اطاق و حیاط را می توانید با این پنجره ترمال بریک فولدینگ یا آکاردئونی جدا کنید که در فصول گرم سال با باز کردن پنجره ترمال بریک فولدینگ می توانید حیاط یا بالکن و یا فضای سبز آنطرف پنجره را به فضای داخل متصل نمایید. این پنجره بیشتر در مناطق ویلایی کاربرد دارد.

در طراحی این پنجره باید دقت شود که عرض لنگه ها از ۸۵ سانتی متر بیشتر تجاوز نکند و ارتفاع مجاز تا ۲/۴۰ می باشد. تولید این پنجره نیازمنده تجربه و تبحر خاصی دارد و اگر قصد خرید و سفارش آن را داردی حتما از مدل های تولید شده آن شرکت دیدن فرمایید.

پنجره ای کاملا عایق با کارایی خاص و یراق الات ROTOآلمان با طول عمر بسیار بالا. این پنجره در تکه های ۳ تایی ۶تایی و ۵ تایی قابل تولید می باشد.

 

 

 

 

طراحی این پنجره طبق استانداردهای روز اروپا صورت گرفته است. مقطع پروفیل دارای سه کانال می باشد و در این سیستم مکانیزمی جهت ایجاد تعادل فشار هوای بلیرونی با داخل پروفیل برای سهولت تخلیه آب تعبیه شده است.

در قسمت وسط پروفیل، قطعه عایق کننده حرارتی قرار داده شده است که اصطلاحاً پروفیلی را که با این روش تولید می شود را Thermal break می گویند.

پنجره ترمال بریک 11

System Performance

Frame: 55mm

Sash: 64mm

(Uf: 2.71 W/m2K (Thermal Insulation

(Uw: 1.87 W/m2K (Window Thermal Insulation

(Water Tightness: Class 9A (EN 12208

(Air Permeability: Class 4 (EN12207

(Resistance to Wind Load: C2-C5 (EN12210

Technical Specification

Frame: 55mm

Sash: 64mm

Thermal Brake Size: 20mm

Glass Thickness: between 4mm to 32 mm

E WW-55