پنجره دوجداره کشویی: 

پنجره دوجداره - ازگل 4

پنجره دوجداره کشویی با توجه به نوع بازشو آن که در هنگام باز شدن فضا را اشغال نمی کند، یکی از پرطرفدار ترین نوع های پنجره دوجداره می باشد.

پروفیل مورد استفاده در تولید پنجره دوجداره کشویی پروفیل سری ۶۰ ویستا بست با رنگ سفید می باشد. یراق مصرفی حتما باید roto  آلمان با غلطک سرامیکی باشد در غیر اینصورت پنجره عملکرد خوبی نخواهد داشت.

این نوع پنجره با توجه به نوع بازشو و نحوه عملکرد آن و وجود فضا جهت حرکت لنگه ها در کنار همدیگر نمی تواند به میزان ۱۰۰ درصد آب بند و هوا بند گردد، در صورت تولید استاندارد می تواند به میزان ۹۰ درصد عایق باشد.

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره کشویی:

۱- استفاده از پروفیل upvc استاندارد با گواهینامه RAL آلمان – ویستابست

۲- استفاده از گالوانیزه بصورت یکپارچه و با ضخامت ۱/۵ میلی متر

۳-استفاده از لاستیک آب بندی EPDM

۴- استفاده از شیشه دوجداره استاندارد

۵- در نظر گرفتن وزن لنگه در زمان انتخاب یراق

۶- استفاده از یراق ROTO المان با غلطک سرامیکی

پنجره دوجداره - ازگل 7

 

قابل ذکر است که این محصول در ابعاد استاندارد قابل تولید است و در صورت تولید با ابعاد غیر استاندارد هرگز از عملکرد خوبی برخورداد نخواهد بود. ارتفاع استاندارد تا ۲ متر و عرض لنگه تا ۱/۴۰ متر. تناسب در میزان عرض و ارتفاع پنجره باید رعایت شود در پنجره دوجداره کشویی جهت عملکرد بهتر نسبت ارتفاع به عرض باید کم باشد.

محصولات شرکت فاراد پنجره /تاپکو دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد. 

جهت ارسال سفارش با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید.