پنجره دوجداره لولایی:

پنجره دوجداره با یراق دوحالته

یکی از کاربردی ترین انواع پنجره دوجداره ، پنجره دوجداره لولایی می باشد. پنجره دوجداره لولایی می تواند در دو جهت چپ و راست حرکت کند. نوع دو حالته آن یا همان tilt این امکان را به مصرف کننده می دهد که بدون اشغال شدن فضای داخلی توسط بازشو پنجره، پنجره دوجداره از بالا با زاویه ۲۰ درجه باز شود و تبادل هوا صورت پذیرد.

پنجره دوجداره لولایی یکی از محصولات پر فروش فاراد پنجره می باشد که با استفاده از پروفیل ویستا بست سری ۶۰ و سری ۷۰ و یراق آلات آROTO آلمان و ترک قابل تولید می باشد. از مزایای این محصول کاربری آسان و طول عمر بالا می باشد. محصولی کاملا عایق صوت و انرژی. بهترین پیشنهاد پروفیل ویستابست و یراق ROTO می باشذ.

این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف قابل تولید است.

پنجره دوجداره upvc کشویی.3 پنجره دوجداره لولایی88

این نوع پنجره اگر بصورت استاندارد تولید گردد و از یراق الات خوب و با کیفیت در آن استفاده شده باشد، یکی از بهترین انواع پنجره دوچداره از نظر آب بندی و هوا بندی می باشد. پنجره دوچداره لولایی استاندار یک پنجره دوجداره کاملا عایق می باشد.

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره لولایی استاندارد:

۱- حتما در تولید پنجره دوجداره  از پروفیلی استفاده شود که استاندارد RAL آلمان را داشته باشد در غیر اینصورت دچار افت می گردد، در داخل پروفیل های upvc از گالوانیزه به ضخامت ۱/۵ میلی متر و بصورت یکپارچه استفاده شود، مخصوصا در نقاط نصب و پیچ لولاها.

۲- جهت نصب لولا های بر روی پنجره از شابلون مخصوص یراق مربوطه استفاده گردد تا لولا دقیقا در محل خود نصب گردد، در غیر اینصورت اگر بهترین نوع یراق هم در جال غیر خود نصب گردد پنجره دوجداره هرگز عایق نخواهد شد.

۳- حتما از یراق آلات معتبر بازار، ترجیحا roto آلمان استفاده شود.

۴- پنچ نصب لولا حتما باید در دوجدار گالوانیزه ۱/۵ میلی متری نفوذ کرده باشد در غیر اینصورت با گشاد شدن محل پیچ لنگه بازشو از رگلاژ در آمده و بازشو خود را به اصطلاح می اندازد.

۵-حتما وزن بازشو در انتخاب نوع لولا و یراق لحاظ گردد. همیشه از لولا های قابل تنظیم استفاده شود.

 

 

در شکل زیر نمونه ای از پنجره دوجداره لولایی نشان داده شده است.

محصولات شرکت فاراد پنجره /تاپکو دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد. 

جهت سفارش می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید.