پنجره دوجداره فولکس واگنی:

پنجره دوجداره 2

 

با توجه به اینکه پنجره دوجداره کشویی از فیتینگ و آب بندی ۱۰۰ درصدی برخوردار نمی باشد ازینرو بهترین پیشنهاد پنجره دوجداره فولکس واگنی می باشد. عملکرد بازشو این پنجره دوجداره دقیقا مطابق با درب ماشین ون و فولکس واگن می باشد یعنی ابتدا لنگه ۸ سانتی متر به داخل آمده و سپس مانند پنجره کشویی به کنار حرکت می کند. این نوع پنجره یکی از با کیفیت ترین نوع پنجره دوجداره می باشد که با توجه به عملکرد بازشو و اشغال فضایی بسیار کم در هنگام باز شدن، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. پنجره ای کاملا عایق با طول عمر بسیار بالا.

 

تولید این محصول در فاراد پنجره با استفاده از پروفیل سری ۶۰ و ۷۰ ویستابست در طرح ها و زنگهای مختلف صورت می پذیرد. یراق بکار رفته در این نوع پنجره دوچداره یراق فولکس واگنی فول اتومات و نیمه اتومات ROTO و GU آلمان می باشد. باز شو در یراق فول اتومات تنها با اشاره یک انگشت به حرکت در آمده و در جای خود قرار می گیرد و جهت لنگه های بزرک تا عرض ۱/۶۰ و ارتفاع ۲/۴۰ بسیار مناسب و ایده آل می باشد. جهت عرض های بازشو کمتر با توجه به تفاوت قیمت یراق در نوع فول و نیمه ، می توان جهت پنجره دوجداره فولکس واگنی از نوع نیمه اتومات استفاده کرد که عملکردی بسیار عالی دارد.

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره فولکس واگنی:

۱- بهتر آن است که از پروفیل سری ۶۰ با لنگه درب جهت بازشو استفاده گردد.

۲- استفاده از یراق آلمانی GU و ROTO

۳- جهت انتخاب یراق حتما عرض و ارتفاع بازشو و وزن لنگه محاسبه گردد در عیر اینصورت پنجره به سختی باز و بسته می شود و به مرور زمان عملکرد خود را از دست خواهد داد.

۴- ریل یراق فولکس واگنی حتما در خط تولید و محل کارخانه و با استفاده از شابلون مربوطه نصب گردد و هرگز توسط نصاب در سر پروزه نصب نگردد.

۵- استفاده از گالوانیزه یکپارچه با ضخامت ۱/۵ میلی متر و لاستیک EPDM

 

رعایت کردن موارد بالا باعث می گردد تا محصول تولید شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

محصولات شرکت فاراد پنجره /تاپکو دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.