.

پنجره دوجداره آکاردِئونی یا Fold & Slide

یکی دیگر از محصولات شرکت فاراد پنجره تولید پنجره دوجداره آکاردئونی با پروفیل ویستابست و یراق ROTO المان می باشد. این نوع پنجره مناسب جهت ساختمان های ویلایی می باشد. چون در هنگام باز شده فضای بسیار خوبی را در معرض دید قرار می دهد. پنجره دوچداره آکاردئونی یا فولدینگ قابل اجرا در تکه های ۳ و ۵ و ۶ می باشد. عرض هر لنگه می تواند تا ۸۰ سانتی متر باشد.

پنجره دوجداره آکاردونی.1
در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دوجداره آکاردئونی ( Fold & Slide ) نسبت به پنجره فولکس واگنی(Tilt & Slide) دارای پیچیدگیهای خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار ( جدا از بحث کنترل انرژی و کاهش صدا ) با هم کاملا متفاوت است

پنجره دوجداره آکاردئونی در فاراد پنجره با استفاده از پروفیل ویستابست و یراق ROTO المان تولید می گردد. تولید پنجره دوجداره آکاردئونی یا همان فولدینگ باید با ظرافت خاصی تولید گردد و در تولید و مونتاژ آن تجربه حرف اول را می زند.

مزایا:

  • مناسب جهت پوشاندن فضای بالکن
  • مناسب جهت گسترش فضای دید در ساختمان ویلایی
  • کاملا عایق
  • طول عمر بالا
  • عملکرد بسیار ساده با کارایی بسیار بالا

پنجره دوجداره آکاردونی.2

 

پنجره دوجداره آکاردونی.3

 

پنجره دوجداره آکاردونی.4

پنجره دوجداره آکاردونی.5

 

پنجره دوجداره آکاردونی.6
.

محصولات شرکت فاراد پنجره /تاپکو دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد. 

جهت سفارش می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید.