پنجره دوجداره آلومینیومی:

یکی دیگر از محصولات شرکت فاراد پنجره تولید پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک می باشد. پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به پنجره آلومینیومی اطلاق می گردد که در بین پروفیل های بازشو و فریم آلومینیوم تیغه های پلی آمید دوخته شده است و از اینروی پروفیل آلومینیوم را به یک پروفیل کاملا عایق تبدیل می کند و تبادل حرارتی بین بدنه بیرونی و داخلی پنجره دوجداره آلومینیومی توسط پلی آمید قطع می شود.

قیمت پنجره آلومینومی ترمال بریک 1

هرچقدر پهنا و ضخامت پلی آمید بیشتر باشد پنجره دوجداره آلومینیومی از عملکرد حرارتی بهتری برخور دار می باشد و عایق خوبی در برابر گرما ، سرما، و صوت خواهد بود. به این نوع پنجره آلومینیومی پنجره آلومینیومی ترمال بریک گفته می شود به معنای شکست حرارتی.

پروفیل های آلومینیوم بکار رفته در تولید پنجره دوچداره آلومینیوم ترمال بریک فاراد پنجره پروفیل های  lorezo  و SARAY می باشد. در ذیل مقاطع آن آورده شده است.

 

پروفیل SARAY دارای مقاطع مختلف با توجه به ابعاد پنجره و نوع یراق می باشد که در قسمت محصولات به طور کاملا شرح داده شده است. در تولید پنجره دوجداره آلومینیومی باید چندین نکته مورد بررسی قرار گیرد:

۱- وزن مخصوص پروفیل آلومینیوم و نوع آلیاژ و میزان خلوص آن

۲- شکل ظاهری مقطع و تعداد کانالها – حتما از بیلت ۶۳-۶۰ استفاده شود.

۳- ضخامت و پنهار پلی آمید

۴- استفاده از پانچ در گوشه های پنجره تولید شده و عدم استفاده از پانچ

۵- نوع لاستیک آب بندی که حتما از جنس EPDM باشد.

۶- کیفت دوخت پلی آمید که یکی از موازد بسیار مهم می باشد.

۷- عدم استفاده از PVC  بجای پلی امید

۸- کیفیت رنگ و یا آنادایز انجام شده.

 

 

با رعایت موارد ذکر شده در تولید پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک ، محصول تولید شده بصورت کاملا استاندارد و با کیفیت عالی در اختیار مصرف کننده و یا مشتری قرار خواهد گرفت.

شرکت فاراد پنجره تولید کننده سیستم های دوجداره آلومینیوم ترمال بریک و UPVC با اسفاده از ماشین الات به روز در تولید پنجره دوجداره آلومینیومی و UPVC این آمادگی را دارد تا به عنوان مشاور در پروزه های ساختمانی ایفای نقش نماید.

در صورت داشتن سفارش شما می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۰۲۱۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید و یا ابعاد خود را به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۴ تلگرام نمایید. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.