تعویض پنجره

 

پنجره هایی یو پی وی سی ، پنجره های کم مصرف
PVC نیز همانند چوب عایق حرارتی مناسبی است. ضریب هدایت گرمائی PVC پایین تر اما بسیار نزدیک به ضریب هدایت گرمائی چوب می باشد. در حالیکه این دو فاصله بسیاری باآلومینیوم و آهن دارند. در نتیجه، کاهش مصرف انرژی تا ۵۰% ، کاهش سرمایه گذاری لازم در ارتباط با تاسیسات ساختمان و کاهش استهلاک سیستم سرمایش و گرمایش یکی از مهمترین مزایای پنجره های UPVC است . لازم بذکر است تعداد جداره های شیشه، نوع گاز مصرفی در جدار میانی آنها و نحوه مونتاژ پنجره در میزان هدایت گرمائی آن موثر است. در عین حال پنجره های UPVC به دلیل مقاومت الکتریکی بالا خطر برق گرفتگی را به حداقل رسانده و نیاز به سیستم ارت ندارند.

یو پی وی سی 11

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های ساکت
با توجه به رواج استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره در پنجره های UPVC و استفاده از چندین درزگیر لاستیکی در ساختار پیچیده پروفیل، پنجره های مزبور علاوه بر عایق حرارتی، عایق صوتی بسیار خوبی نیز هستند و مانع از انتشارآلودگی های صوتی هستند. با توجه به نوع شیشه مصرفی تعداد لایه های شیشه و نوع گاز مصرفی در جدار میانی شیشه های چند جداره شدت آلودگی صوتی فضا های داخلی تا حد ۲۰ تا ۴۰ دسی بل کاهش می یابد.

image

پنجره هایی یو پی وی سی  پنجره های زیبا
پروفیل های UPVC به دلیل خصوصیت گرمانرم (Thermoplastic ) بودنشان، قابلیت جوش پذیری داشته و با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته ساخت و مونتاژ پنجره، در طول چند دقیقه پنجره های UPVC با اشکال پیچیده، منحنی، زاویه دار، خم و … به سادگی قابل تولید می باشند و با کلیه طرح های معماری مدرن و کلاسیک سازگار هستند. در عین حال با استفاده از دستگاه لمینیت ویژه ای می توان این پنجره ها را به صورت رنگی، طرح چوب از سوی نمای داخل یا خارج، درآورده و یا با استفاده از پروفیل های آلومینیومی، پنجره ها را با نمای خارجی آلومینیوم، جهت سازگاری با نماهای آلومینیومی، تولید کرد.

تعویض پنجره قدیمی (9)

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های نفوذ ناپذیر
با در نظر داشتن آلودگی های نگران کننده هوا و محیط های شهری کشور ما و نیز در مناطق بیابانی و غبار آلود، پنجره هایUPVC با ساختار ویژه خود، مانع بسیار خوبی در برابر انتقال ذرات غبار، آلاینده ها و … میباشند.
در عین حال نفوذ ناپذیری این پنجره ها باعث می شود، هنگام شست و شو از خارج و یا بارندگی های شدید، آب به داخل ساختمان نفوذ ننماید.

tilt-turn (2)

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های سازگار
با برخورداری از انواع یراق آلات متنوعی که در تولید پنجره های UPVC قابل استفاده اند، امکان باز شدن پنجره در اشکال مختلف مایل ( Tilt)، چرخشی ( Turn)، کشویی (Sliding )، دو لنگه (French )… و نیز اشکال ترکیبی و چند حالته از جمله Tilt & Turn،Lift-Sliding، Tilt-Sliding ( فولکس واگنی )،Lift-Sliding،
Slide-folding(آکاردئونی) و … جهت سازگاری با سلیقه و نیاز طراح و مصرف کننده فراهم آمده است.

پنجره یو پی وی سی

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های همیشه جوان
پنجره هایUPVC در شرایط مختلف جوی منجمله در مناطق بسیار سرد سیر، در مناطق گرمسیر ، در برابر باد و باران های اسیدی و نمکی، در برابر آبهای شور و در محیط های مرطوب و شرجی مقاوم بوده و آثاری همچون پوسیدگی، زنگ زدگی و… در آنها ایجاد نمی شود.

پنجره دوچداره

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های تمیز
از خصوصیات سطحی درب و پنجره های UPVC آنست که قابلیت تولید در رنگ های مختلفی را داشته و در عین حال به سادگی به کمک محلول های شوینده خانگی و آب تمیز می شوند و بر خلاف پنجره های چوبی و آلومینیومی خش را در سطح خود نشان نداده و بنابراین نیاز به هرگونه جلا و رنگ آمیزی و تعمیرات دوره ای ندارد. این خصوصیت از دیدگاه زیبائی و افزایش جلوه بنا نیز حائز اهمیت است . ضمن آنکه هزینه های رنگ آمیزی اولیه نیز در این پنجره ها به کلی حذف می شوند ودر صورت تقاضای مشتری، پروفیل پنجره می تواند به صورت رنگی تولید شود.

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های خود خاموش کن
از جمله خصوصیات PVC آن است که دمای شروع به احتراق آن C)°۳۸۵( در مقایسه با چوب C)°۲۶۰( ، چنانچه بعد از شروع احتراق، منبع آتش زا از محصول PVCدور شود ،شعله خود به خود خاموش شده و از توسعه و انتقال حریق جلوگیری به عمل می آید.در عین حال شدت تولید بخارات سمی در هنگام احتراق پروفیل های PVC بسیار کند است.

پنجره های یوپی وی سی ، پنجره های مصون
PVC بنا بر خصوصیات ذاتی خود، در مقابل بسیاری از عوامل فرساینده شیمیائی مقاومت بسیار خوبی از خود بروز می دهدو این خصوصیات، استفاده از پنجره های UPVC را در محیط های شیمیائی و صنعتی حائز اهمیت می سازد. پنجره های UPVC از زنگ زدگی، خوردگی و تاثیرات مخرب حشرات موذی از قبیل موریانه، سوسک و… نیز مصون می باشند.

پنجره دوجداره

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های سبک و مقاوم
استفاده از پروفیلهای فلزی در ساختار چند حفره ای پروفیل های UPVC، موجب شده این محصولات در عین وزن نا چیز، از استحکام و مقاومت مکانیکی کافی برخوردار باشند.در عین حال، مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و نیز عدم لرزش و ایجاد اصوات مزاحم هنگام وزش باد از خصوصیات این نوع پنجره ها می باشد.

ضد ضربه

پنجره های یو پی وی سی  پنجره های ایمن
یکی از خصوصیات پنجره های UPVC امکان استفاده از یراق آلات ویژه و متنوع در آنهاست . یکی از انواع این یراق آلات ، گونه های ضد سرقت آنها می باشد که به ویژه در ساختمان های ویلائی مورد توجه می باشند.

فاراد پنجره

پنجره های یو پی وی سی ، پنجره های بازیافت شونده
پنجره های UPVC نیز همچون اغلب محصولات پلیمری دیگر، قابل بازیافت بوده و از نظر زیست محیطی آلاینده نمی باشند. در مرحله تولید پنجره، می توان ضایعات و بریده های غیر قابل استفاده پروفیل UPVC را جهت بازیافت مجدد در صنایع دیگری استفاده کرد.