قیمت پنجره دو جداره:

پنجره دوجداره لولایی88

قیمت پنجره دو جداره با توجه به نوع نقشه و شکل بازشو ها متفاوت می باشد. در بعضی پیش فاکتور ها قیمت پنجره دو جداره به صورت دانه ای داده می شود و گاهی بصورت متر مربع قیمت پنجره دو جداره محاسبه می گردد. اما دقیق ترین روش جهت استعلام قیمت پنجره دو جداره بصورت تفکیکی می باشد. یعنی متراژ پروفیل مصرفی و قیمت آن بصورت جداگانه قیمت داده شود و همچنین تعداد یراق مصرفی و متر مربع شیشه مصرفی نیز به صورت چداگانه محاسبه گردد، بدین صورت امکان مقایسه با پیش فاکتور های دیگر پنجره دو جداره برای مصرف کننده وجود می آید.

پنجره دوجداره غبا

 

بعنوان مثال اگر چندین پیش فاکتور با قیمت های مختلف ار تولید کنندگان مختلف دریافت شد می توان تشخیص داد که این تفاوت در قیمت پنجره دو جداره مربوط به کدام بخش از پیش فاکتور است، مربوط به پروفیل upvc پنجره دو جداره است؟ مربوط به یراق پنجره دو جداره است؟ مربوط به شیشه دوجداره است؟ اگر قیمت همه اقلام در پیش فاکتور برآورد قیمت پنجره دو جداره مشخص باشد اینگونه مشخص می شود که قیمت بالا مربوط به پروفیل ویستابست با گالوانیزه ۱/۵ میلی متر و لاستیک epdm و یراق ROTO آلمان و شیشه دوجداره تماما صنعتی می باشد. و پیش فاکتور با قیمت پایین تر بعنوان مثال مربوز به یک پنجره دو جداره با پروفیل درجه Bیا C و یا یراق آلات متفرقه ترک می باشد.

پنجره دو جداره 344

پس بهترین روش جهت مقایسه قیمت پنجره دو جداره گرفتن پیش فاکتور بصورت تفکیکی با نام و مشخصات پروفیل UPVC ،  نوع برند یراق آلات، نوع شیشه دوجداره، و نحوه نصب آن می باشد.

حدود قیمت پنجره دو جداره با یراق آلات درجه یک و شیشه دوجداره تماما صنعتی از هر متر مربع ۲۵۰ هزار تومان شروع می شود و با توجه به طرح و نوع پنجره دو جداره متفاوت می باشد.

بهترین پیشنهاد این است که استعلام قیمت پنجره دو جداره خود را از نمایندگان معتبر ویستابست دریافت نمایید آنهم با یراق ROTO آلمان. محصولات شرکت فاراد پنجره دقیقا مطابق با دفترجه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استاندارد ملی ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه س ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. 

جهت استعلام قیمت پنجره دو جداره می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید و یا ابعاد خود را به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ تلگرام نمایید. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.