قیمت پنجره دوجداره کشویی:

پنجره دو جداره 344

قیمت پنجره دوجداره کشویی با توجه به نوع پروفیل و یراق آلات مصرفی متفاوت می باشد. نحوه تولید پنجره دوجداره کشویی در عملکرد آن بسیار مهم می باشد. قیمت پنجره کشویی به آیتم های ذیل وابسته می باشد:

۱- قیمت پروفیل upvc کشویی

۲- قیمت یراق آلات کشویی

۳- قیمت شیشه دوجداره

۴- قیمت نصب پنجره دوجداره کشویی

پنجره دو جداره 222

با توجه به اینکه پنجره دوجداره کشویی کلا تا میزان ۸۰ درصد عایق می باشد و نسبت به پنجره دوجداره لولایی از فیتینگ کمتری برخوردار است به همین دلیل در تولید آن و انتخاب نوع پرفیل و نوع یراق الات باید دفت بسیار انجام پذیرد .  با توجه به تجربه ت۱۵ ساله در صنعت درب و پنجره upvc، بهترین پیشنهاد جهت ساخت پنجره دوجداره کشویی استفاده از پروفیل upvc ویستابست و یراق آلات roto آلمان می باشد ، به دو دلیل:

۱- پروفیل پنجره کشویی باید از استحام کافی برخوردار باشد مخصوصا جهت ارتفاع های بلند، با توجه به اینکه پروفیل کشویی ویستابست بالاترین میزان وزن مخصوص را در بین پروفیل های داخلی و ترک دارد و با توجه به ضخامت استاندارد دیواره های پروفیل که گواهینامه استاندارد RAL را دارا می باشد، لذا بهترین نوع پروفیل جهت ساخت پنجره دوجداره کشویی می باشد.

۲- با توجه به ریلی بودن پنجره کشویی و افتادن وزن لنگه و شیشه بر روی غلطک های یراق ، لذا حتما باید از غلطک های سرامیک ROTO با تحمل وزن بالا استفاده شود. این نوع غلطک های سرامیی فقط مخصوص یراق آلات ROTO آلمان می باشد، همچنین دستگیره و اسپانیولت پنجره کشویی ROTO بسیار منحصر به فرد می باشد. یراق آلات ROTO عملکردی بسیار روان را در پنجره دوجداره کشویی از خود نشان می دهد.

پنجره upvc (1)

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی با توجه به ابعاد و عرض بازشو از قرار هر متر مربع بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان متفاوت می باشد. دقت شود که در طراحی پنجره دوجداره کشویی عرض لنگه بازشو نسبت به ارتفاع آن کم نباشد، در این صورت لنگه امکان کندی در حرکت و کله کردن را دارد. بهترین حالت برای پنجره کشویی عرض هر بازشو بین ۱ تا ۱/۵ متر و ارتفاع آن ۲ متر باشد.

جهت اطلاعات فروش و یا دریافت پیش فاکتور می توانید با واحد فروش به شماره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید و یا ابعاد خود را به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ تلگرام نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.