image

ویستا بست

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره یو پی وی سی:

با توجه به بالا رفتن هزینه های مربوط به انرژی و لزوم اجرای مدیریت مصرف در منازل شما می توانید بدون تخریب اقدام به تعویض پنجره های آهنی و آلومینیومی قدیمی خود با پنجره های یو پی وی سی (upvc) نمایید. از اینرو شرکت فاراد پنجره با ایجاد دپارتمان تخصصی تعویض پنجره های قدیمی توانسته است خدمات بسیار مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

شما می توانید ابعاد خود را مطابق طرح ذیل به شماره ۲۲۸۹۵۳۳۴ فاکس و یا به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ تلگرام نمایید تا از پیش فاکتور اولیه خود مطلع شوید. همچنین می توانید با بازدید از پروژه های انجام گرفته توسط شرکت فاراد پنجره از میزان رضایت مندی مشتریان و کیفیت محصولات این شرکت مطلع گردید.

۴نکته اساسی و مهم در خرید پنجره دوجداره استاندارد:

۱-طراحی استاندارد پنجره دوجداره 

۲-اندازه گیری دقیق  و انتخاب نوع پروفیل یو پی وی سی جهت پنجره دوجداره 

۳-تولید استاندارد شیشه و پنجره دوجداره

۴-نصب استاندارد پنجره دوجداره

جهت اطلاعات فنی بیشتر می توانید به مقاله  نحوه تعویض درب و پنجره های قدیمی  مراجعه نمایید.

در ذیل تصاویر برخی از پروژه های تعویضی انجام شده توسط شرکت فاراد پنجره آورده شده است. جهت اطلاعات فنی بیشتر به بخش پروژه ها مراجعه نمایید.

 

برای تعویض پنجره عرض و ارتفاع پنجره های خود را اندازه گیری نموده ، سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش از قیمت اولیه پنجره های خود مطلع گردید. با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های یو پی وی سی ۵٠ درصد در هزینه های مربوط به انرژی صرفه جویی کرده اید. پنجره دوجداره عایق یو پی وی سی مانند قلکی است که علاوه بر اینکه هزینه خرید خود را جبران میکند، پس اندازی است  که از کاهش هزینه های مربوط به گاز مصرفی بدست می آید.

اندازه گیری پنجره قدیمی برای تعویض

 فیلم تعویض پنجره آهنی با پنجره دوجداره توسط شرکت فاراد پنجره

 فیلم تعویض پنجره آلومینیومی با پنجره دوجداره توسط شرکت فاراد پنجره