یکی دیگر از محصولات فاراد پنجره تولید شیشه دوجداره لمینیت با PVB مخصوص و ضخامت های ۰.۳۸ و ۰.۷۶ میلیمتر می باشد. جهت کاهش صوت و ایمنی بیشتر شیشه دوجداره و پرت انرژی کمتر بهتر است از شیشه های دوجداره با یکچدار لمینیت استفاده نماییم. دفت نمایید تا شیشه لمینت خریداری شده با PVB و دستگاه اتوکلاو عملیات لمینت سازی صورت گرفته باشد و توسط رزین لمینیت نشده باشد. شیشه لمینیت در ضخامت های مختلف از ۶ میل تا ۲۴ میلیمتر قابل تولید می باشد.

جهت استعلام قیمت ابعاد خود به واحذ فروش ۲۲۸۹۵۳۳۴ ارسال فرمایید. 

شیشه معمولی به راحتی می شکند. شیشه نشکن هر چند قوی تر است لیکن آن هم تحت فشارهای بزرگتر خواهد شکست . اما شیشه لمینیت که از دو یا چند شیشه و طلق PVB (پلی وینیل بوتیرال) تشکیل می شود از نظر مقاومت در برابر ضربه در سطح بسیار بالاتری قرار دارد. با تغییر در تعداد لایه ها و ضخامت آنها انواع گوناگونی از شیشه های لمینیت با توجه به کاربردهای مختلف می توان تولید نمود. یکی از عایق ترین نوع های شیشه ها در برابر صوت، شیشه های لمینیت میباشد . اگر در تولید شیشه لمینیت از pvb مخصوص و استاندارد استفاده شده باشد این شیشه توانایی این را دارد که امواج ماورای بنفش را از خود عبور ندهد و یا حتی تا ۸۰ درصد در برابر صوت و انرژی عایق گردد.

با طراحی مناسب شیشه دوجداره میتوان شیشه ای مخصوص همان شرایط مکانی و آب و هوایی تولید کرد. به عنوان مثال در مناطق گرمسیری که تحت تابش شدید نور خورشید می باشند حتما باید از شیشه دوجداره مخصوص همان شرایط آب و هوایی استفاده کرد و جهت مناطق سردسیری ترکیب شیشه دوجداره بسیار متفاوت میباشد.
شیشه لمینت
چنانچه این شیشه شکسته شود، به سبب لایه وینیل میانی و چسبندگی بسیار قوی آن، قطعات شیشه در فریم باقی مانده و هرگز فرو نمی ریزند و اطرافیان صدمه نخواهند دید.
ویژگی ها:
شیشه لمینیت انتخاب ایده ال جهت کنترل و کاهش صداهای نا خواسته بیرونی است . این امر بخصوص در فضاهای نزدیک فرود گاهها ، صنایع ، بزرگراه ها و محلهای پر ترافیک ضروری است.
پرده ، فرش و مبلمان به مرور زمان تحت تابش نور خورشید دچار رنگ پریدگی و تغییر رنگ می شوند. کاهش رنگ ناشی از این مسئله را با شاخصی به نام Tdw damage weight transmission نشان می دهند.
شیشه تک جداره معمولی با Tdw 84/0 بیشترین ورود اشعه UV نور مرئی به داخل را دارد. شیشه لمینیت دارای کارائی تا دوبرابر بیشتر بوده و ۹۵% اشعه UV را بلوکه و در عین حال کاملا نور مرئی را از خود عبور می دهد.

ضد ضربه