FARAD-questions

 

 

 

ویستا بست

بازدید کننده محترم شما میتوانید هرگونه سوال خود را از طریق تلگرام ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ یا پست الکترونیکی faradwin@gmail.com- info@faradwin.com، در ارتباط با پنجره های یو پی وی سی با ما در میان بگذاریید تا کارشناسان فروش و فنی شرکت فارد پنجره ۰۲۱۲۲۸۹۵۳۳۴ در اولین فرصت پاسخگو سوالات شما عزیزان باشند.

در ذیل بخشی از سوالات متداول شما عزیزان در ارتباط با پنجره های دوجداره یو پی وی سی آورده شده است.

 

 

 

 

 

 

[accordion] [acc_item title=”1) آیا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های عایق دوجداره یو پی وی سی باعث صرفه جویی در مصرف گاز می گردد؟”] بله، هر مترمربع پنجره دوجداره یو پی وی سی عایق که به صورت استاندارد تولید و نصب شده باشد می تواند باعث صرفه جویی ۴۰ مترمکعبی گاز طبیعی گردد.
یعنی با تعویض ۱ مترمربع پنجره دوجداره یو پی وی سی، ۴۰ مترمکعب در مصرف ماهیانه گاز شما صرفه جویی خواهد شد. به مقاله سایت مراجعه شود.[/acc_item] [acc_item title=” 2) آیا در شیشه های دوجداره حتماً گاز آرگون تزریق می گردد؟”] در شیشه هایی که کارخانه ای و به صورت صنعتی تولید می گردد حتماً گاز آرگون تزریق می گردد. ۲ عدد سوپاپ گاز حتماً باید در بین دوجداره و در کنج ها مشاهده گردد جهت آزمایش می توانید اختلاف دمای شیشه در سطح خارج و سطح داخل منزل را مقایسه کنید. اگر شیشه ای گاز آرگون داشته باشد سطح بیرونی آن سردتر از سطح داخلی آن می باشد.[/acc_item] [acc_item title=” 3) طول عمر گاز آرگون تزریقی در شیشه های دوجداره به چه میزان می باشد؟”] اگر شیشه دوجداره با چسب اولیه بوتیل و چسب ثانویه پلی سولفاید و با ضخامت های استاندارد عایق شده باشد و اسپیسر مصرفی به صورت بندیل و یکپارچه باشد گاز آرگون تزریقی هرگز خارج نخواهد شد. در صورتی که این موارد رعایت نگردد گاز آرگون تزریقی ۲ روزه خارج خواهد شد.[/acc_item] [acc_item title=” 4) آیا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی بدون تخریب صورت می پذیرد؟”] بله، بدون تخریب و یکروزه صورت می پذیرد جهت اطلاعات بیشتر به مقالات موجود در سایت مراجعه فرمایید.[/acc_item] [acc_item title=” 5) آیا پروفیل های یو پی وی سی به مرور زمان دچار تغییر رنگ و ترک خوردگی می شوند؟”] بله، اگر پروفیل مخصوص شرایط آب و هوایی همان منطقه تولید نشده باشد و اگر با مواد اولیه نامرغوب تولید شده باشد در برابر اشعه ماوراء بنفش نور خورشید دچار تغییر رنگ و در برابر سرد و گرم شدن در اثر اختلاف میزان درجه حرارت در شب و روز، دچار ترک خوردگی می گردد.[/acc_item] [acc_item title=” 6) آیا در پروفیل های یو پی وی سی گالوانیزه به کار برده می شود؟”] پروفیل های یو پی وی سی تنها عایق گرما و صوت می باشند، جهت استحکام بخشیدن به پروفیل های یو پی وی سی حتماً باید با توجه به ارتفاع و عرض پنجره ها از گالوانیزه های U شکل و ضخامت های مختلف (حداقل ضخامت ۱.۲۵میلی متر) استفاده کرد. کلیه یراق آلات، لولا و دستگیره و قفل در داخل این گالوانیزه ها پیچ می گردند.گالوانیزه باید به صورت یکپارچه و مثل یک کلاف داخل پروفیل یو پی وی سی شما باشد.[/acc_item] [acc_item title=” 7) با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی چه مقدار در مصرف گاز صرفه جویی می گردد؟”] با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی ۴۰% در مصرف گاز صرفه جویی می گردد یعنی اگر شما در یک واحد ۱۵۰ متری، ۳۵۰ مترمکعب گاز مصرف کنید در زمستان با گاز بهاء سال ۹۳ باید مبلغ ۲۹،۷۵۰ تومات به ازای هر ماه را پرداخت نمایید. حال اگر این واحد ۷۰ متری را پنجره هایش را تعویض نمایید مبلغ گاز بهاء شما چیزی معادل ۱۱،۹۰۰ تومان می گردد. یعنی ۱۷،۸۵۰ تومان صرفه جویی به ازای هر ماه.
(پرداختی به ازای یک ماه تومان) ۲۹۷۵۰= (گاز بهاء در سال ۹۳ تومان)۸۵ * ۳۵۰ (مترمکعب گاز مصرفی)[/acc_item] [acc_item title=” 8) نقش گاز آرگون در شیشه های دوجداره چیست؟”] گاز آرگون عایق حرارت می باشد و از انتقال گرما و سرما جلوگیری می نماید. تا حدودی هم باعث کاهش سرعت صوت و عایق صوتی می گردد و گازی است بی اثر که نمی گذارد در بین دوجدار شیشه واکنش شیمیایی اتفاق بیافتد و باعث تغییر رنگ و یا خوردگی شیشه گردد.[/acc_item] [acc_item title=” 9) آیا قیمت پنجره های یو پی وی سی ارتباط مستقیم با نوع پروفیل و یراق آلات دارد؟”] بله، شدیداً ارتباط مستقیم با نوع پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات مصرفی و از همه مهمتر نوع تولید و نصب دارد. جهت اطلاعات بیشتر به مقالات موجود در سایت مراجعه گردد

قیمت هر متر مربع پنجره یو پی وی سی با توجه به نوع پروفیل یو پی وی سی ، نوع یراق آلات و از همه مهمتر طرح پنجره بین ٢٠٠ تا ۴٠٠ هزار تومان (سال٩٣) در هر متر مربع متغیر میباشد.[/acc_item] [acc_item title=” 10) چگونگی محاسبه قیمت ١ متر مربع پنجره دوجداره یو پی وی سی؟”] در یک پنجره دوجداره یو پی وی سی که مساحت آن ١ متر مربع میباشد با فرض اینکه یک لنگه پنجره دوجداره یو پی وی سی بازشو و دیگری فیکس باشد مواد مصرفی به شرح زیر میباشد:
متر طول پروفیل یو پی وی سی مصرفی: حدود ٧ متر
متر مربع شیشه دوجداره مصرفی: حدودآ معادل ٠/٨ متر مربع (کمتر از ١ متر مربع)
یک دست یراق تکحالته و یا دوحالته جهت بازشو
با داشتن نرخ هر یک از اجزاء فوق با توجه به نوع پروفیل یو پی وی سی و شیشه دوجداره و همچنین نوع و برند یراق مصرفی، میتوانید قیمت یک پنجره دوجداره یو پی وی سی به ارتفاع ١ و عرض ١ متر را محاسبه نمایید.[/acc_item] [/acc_item] [/accordion]