خرید توری پنجره: 

یکی دیگر از محصولات شرکت فاراد پنجره ساخت توری های پلیسه ای می باشد که بصورت آکاردئونی از طرفین جمع می گردد. این توری ها مخصوص پنجره آلومینیومی ،پنجره upvc و همچنین آهنی و چوبی می باشد. جهت خرید توری پنجره نیازی به حضور کارشناس شرکت در محل نصب نمی باشد و با اعلام حدودی ابعاد پیش فاکتور برای خرید توری ارسال می گردد. بس از تایید پیش فاکتور توری ، کارشناسان به محل پروژه جهت اندازه گیری مراجعه می کنند.

مزایا:

  • سهولت در نصب
  • شستشوی آسان
  • ظرافت و زیبایی
  • ضد گرد و غبار
  • ضر حشرات
  • باز و بست آسان

%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87

جنس این  نوع توری ها از الیاف فایبر گلاس با رزین پلی استر ( فایبرگلاس از مخلوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است) که به حالت پلیسه ای در آمده است ساخته شده اند که ضد گرد و غبار میباشند و چون آنتی استاتیک (جهت دور کردن حشرات از خود) میباشد دید را محدود نمی کنند و نیاز به شستشو و تمیز کردن ندارد. فریم این نوع توری ها هم رنگ با پنجره UPVC میباشند و بسیار ظریف هستند طوری که وقتی در پشت پنجره دوجداره شما نصب میگردد زیبایی خاصی به پنجره و نمای ساختمان شما را میدهند.

توری ضد حشرات قابل نصب در پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC ، آلومینیومی ، چوبی و آهنی می باشند. دارای قابلیتهای منحصر به فردی نسبت به انواع مشابه می باشد. این نوع توریها در سه نوع ثابت ، پلیسه ای و رولینگ Rolling عرضه می گردند . جنس توریهای استفاده شده از UV-Fiberglass بوده و دارای یک سال گارانتی می باشند .

جهت خرید توری می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید. 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.