توری پنجره آلومینیومی:

یکی از انواع توری های تولیدی این مجموعه توری پنجره آلومینیومی می باشد. با توجه به نوع رنگ پنجره آلومینیوم که آنادایز یا رنگ پودری می باشد ، فریم این توری ها هم دقیقا در رنگ های پوردی مورد نظر و همچنین هم رنگ با رنگ آنادایز پنجره آلومینیومی قابل تولید می باشد. این توری ها بسادگی قابل نصب بوده و باز بست کردن آنها جهت شستشو به سهولت انجام می گیرد. این توری دقیقا جهت پنجره آلومینیوم تولید و در طرح ها و رنگهای پنجره آلومینیومی موجود می باشد.

%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87

جهت سفارش می توانید با واحد فروش فاراد پنجره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای استفاده از توری پنجره آلومینیومی :
۱٫ طول عمر و دوام بالا: فریم این توری ها از آلومینیوم با ضخامت مناسب ابعاد ساخت، طراحی و تولید می گردد همچنین توری های مورد استفاده از الیاف فایبرگلاس با رزین پلی استر می باشد که به حالت پلیسه ای درآمده است که ضد گرد و غبار می باشد.
۲٫ سهولت نصب: توری پنجره فاراد این قابلیت را دارد که به سادگی نصب می گردد و نوع سوپر فریم آن که از داخل نصب می گردد بدون هیچ گونه سوراخ کاری در پنجره نصب می گردد و به راحتی قابل باز شدن و نصب دوباره جهت شستشو می باشند.
۳٫ خاصیت ضد حشرات: با توه به جنس توری های پلی استر که آنتی استاتیس می باشند، همین خاصیت باعث دفع حشرات از خود گردیده و همچنین دید را نیز محدود نمی کنند.
۴٫ سهولت نظافت: توری پنجره آلومینیومی فاراد به سادگی قابل شستشو با یک پارچه آغشته به آب سرد می باشد و همچنین با توجه به جنس آنها و خاصیت این توری ها، گرد و غبار به آن نمی چسبد و آن مقدار محدود نیز با باز و بسته شدن توری، از آن خارج و جدا می گردد.
۵٫ عدم کاهش دید: توری فاراد این قابلیت را دارد که در حین بسته بودن و جمع شدن به یک طرف در داخل فریم خود جمع می شود و هیچگونه مانعی از جهت دید در حین بسته شدنایجاد نمی کند و همچنین در هنگام باز بودن نیز جلوی دید را هرگز نمی گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.